Missioon

missioon.ee – kodulehed, epoed, seo, digiturundus. liidestused

Meie missioon on pakkuda läbi veebiarenduse lahendusi, mis aitavad ettevõtetel edu saavutada.

Äriabiagentuur Missioon on tegelikult juba turul tegutseva ettevõtte Finecode OÜ uus nägu. Oleme muutnud oma fookust rohkem kodulehtede ja e-poodide tegemisele, kuid suur rõhk on ka SEO-l ja digiturundusel. Me ei soovi luua lihtsalt midagi, mis ei täida oma eesmärki, meie missioon on aidata ettevõtetel saada edukamaks ja tahame olla partner, kes aitab ning annab nõu, et paremaks saada. Meie kodulehtede ja e-poodide lahenduste pakkumised sisaldavad ka veebilehtede optimeerimist ja baas SEO teenust, sest milleks luua veeb, mis pole otsimootoritele optimeeritud, täna ei ole see enam mõistlik.

Teie edu on

meie missioon.

Miks just
valida meid?

Me ei ole lihtsalt digiagentuur, vaid äriabiagentuur ning meie missioon on eelkõige olla Sinu partner sellel teel. Sinu tulemus e-äris on ka meie tulemus, seetõttu lähtume oma lahenduste loomisel just müügi ja turunduse põhiprintsiipidest. Põhjuseid MIKS meiega koostööd teha on mitmeid, loe lähemalt juba edasi. Suure kogemustepagasiga meeskond

Meie meeskonnas on kogemused ja teadmised ettevõtlusest, turundusest, müügist ja IT-maailmast, mis kõik annavad jõudu, et leida oma klientidele sobivaimad lahendused, mis ka päriselt töötaksid. Meie arendajad omavad ka infosüsteemide ehituse kogemust, seega saame hakkama ka keerukamate missioonidega.

Teeme oma asja südamega

Tahame areneda ja kasvada ning pakkuda lisaks tehnilistele teadmistele ka ärilisi nõuandeid, mis aitavad ettevõtetel e-äris edukamaks saada. Tahame siiralt, et meie partnerid kasvaksid tugevamaks, sest just see ongi meie missioon sellel ühisel teekonnal. Partner Sinu e-äris

Peame ennast partneriks, mitte lihtsalt agentuuriks. Soovime mõista ettevõtte strateegiat täielikult, et pakkuda lahendusi, mis aitaks muuta ettevõtet efektiivsemaks. Me ei ole agentuur, kes töötasu kättesaamisel minema sööstab, meie soov on olla oma klientide kõrval ning aidata neil edasi pürgida ja pakkuda tuge siis, kui nad seda vajavad.