SEO teenus

seo-teenus.ee – kodulehtdede optimeerimine, seo, backlingid, tehniline seo

SEO teenus

Mis on SEO (Search Engine Optimization)

SEO on veebilehtede (kodulehed, e-poed) optimeerimine otsingumootori jaoks.
Hetkel siis peamiselt google otsingumootori jaoks.  Kui näiteks potensiaalne teenuse või toote ostja tunneb huvi SEO teenuse vastu või tahab teda, mis loom see SEO on, siis sisestab ta Goole otsingusse sõna “SEO teenus“. Google kuvab tulemused. Loodetavasti leiadki nii meid.  Ja muidugi tahad siis sina, et sinugi veebileht tuleks sealt esimeste  seas välja. Alati on hea olla oma toote või teenusega Google esilehel, ideaalis aga Top 3 otsingus. Selleks, et sinu veebileht oleks Googles esimeste seas leitav, pakumegi meie SEO teenust.

Mis on SEO teenus

SEO teenus sisaldab mitmeid asju, mis tuleb korda teha, et sinu koduleht Google otsingus esimeste seas välja tuleks. Esmalt tuleb koduleht tehniliset korda teha. Meie esimeseks sammuks on teha SEO Audit ning hakata seal nähtavaid vigu parandama. Samaaegselt tuleb leida sobivad märksõnad, selles aitab märksõnade analüüs. Tuleb kirjutada korralikud sisutekstid ja optimeerida pildid. Kogu projekti vältel tuleb tegeleda backlinkidega, mis on SEO väga tähtis osa. Mis on backlingid loe siit. Kui teenus läheb töösse siis igal kuul koostame meiepoolse SEO kokkuvõte, kus analüüsime tehtud töid ja saadud tulemusi.  Kõik on läbipastev. Vajadusel selgitame. Kui on vaja teha arendustöid, siis meie koostööpartner saab aidata ka nendega.

SEO  hind

SEO teenuse puhul on tegemist üsna aeganõudva ja pikaajalise tööga. Oleme välja töötanud kuumaksuga paketid.  Minimaalne lepingu aeg on 6 kuud, sest varem lihsalt SEO tulemused ei tule.
Hinnad algavad 299 + km /kuu. Lisana tulevad juurde backlinkide hinnad. Kui meie kirjutada jäävad lehele ka sisutekstid, siis need on lisahinnaga. Samas on kõik siiski kokkuleppe küsimus. 
Võta julgesti ühendust ja arutame asjad läbi. Vaata hinnakirja siit. Kui tekkis huvi siis võta kindlasti ühendust rene@seo-teenus.ee või kasuta tagasisidevormi siin. Esimese SEO Auditi teeme tasuta, et  üldse teada saada, mis seisus sinu koduleht on. Edasi räägime asjad läbi ja lepime teenuses kokku. Audit ei kohusta sind millekski.