Tõuksimaailm

tõuksimaailm – elektrilised tõukerattad. Müük, remont, ja hooldus

Kvaliteetsed, vastupidavad elektritõukerattad

Kvaliteet on Tõuksimaailma põhiväärtus. Seda eesmärki pingsalt silmas pidades on koostatud ka kogu elektritõukerataste valik, mida meie pood / salong pakub. Kõigile meie müüdavatele elektritõukerataste brändidele on Tõuksimaailm ametlik edasimüüja. Tõuksimaailm on läbi ajaloo vältinud mõnele kindlale brändile spetsialiseerumist ja maale toomist, sest ainult nii saame pakkuda väga laia mudelivalikut ja kümne erineva brändi ainult parimaid, valitud mudeleid. Nii saame teha varasema kogemuse põhjal teha valiku, et mis mudelid vastavad meie kvaliteedi ja vastupidavuse kriteeriumitele ning mis mudelid nendele kriteeriumitele ei vasta. Usume, et elektritõukeratas kui alternatiivne transpordivahend peab olema vastupidav. Brändidest on meie poes esindatud järgmised kõrge rahvusvahelise maine ja tunnustatuse pälvinud tegijad:

Peaaegu igal kvaliteetbrändil on oma veatud mudelid ning oma “peavalu mudelid”, millega tuleb tihti töökoda külastada. Selle koha pealt parim näide on ilmselt maailma kõige tuntum elektritõukeratta ja tasakaaluliikuri bränd Segway Ninebot, mille ES4 elektritõukeratas on peamiselt oma tehnilise disaini omaduste tõttu vastupidavuselt üks problemaatilisemaid elektrilisi tõukerattaid, mida üldse on toodetud. Absoluutselt täielik vastand on aga veidi uuem Ninebot Max G30 elektritõukeratas. Elektritõukerataste entusiastidena kasutame ise liiklemiseks (igapäevaselt, aastaringselt, olenemata ilmast) elektritõukerattaid ning seega oleme kõiki pakutavaid mudeleid ka ise “piinanud”, et nende omadustes veenduda.

Vaatamata sellele, et Tõuksimaailm ei too maale mitte ühtegi brändi, pakume lisaks maaletooja garantiile igale müüdud elektritõukerattale ka meie töökoja garantiid. Nii saame tagada, et logistikale ei kulu liialt palju aega – välismaale maaletoojale garantiiremonti saates läheb mõnel edasimüüjal tihti aega mitu kuud. Töökoda võimaldab meil kõiges järelteenindusega seonduvas pakkuda turu kõige kiiremat ja kvaliteetsemat teenust. Meie esinduspoodides on iga elektritõukerattaga võimalus teha lähemalt tutvust – katsuda, kokku pakkuda, peale astuda ning tõsise huvi korral teha ka proovisõit. Aitame leida igale kliendile tema personaalseid vajadusi arvestades kõige sobivama elektrilise tõukeratta! Pakume ka lisavarustust.